EUR
Přihlášení/Registrace

Registrace | Zapomněli jste heslo?

Košík
0 ks, 0
Německé produktyDomácnostDrogerieKosmetikaPotraviny Nápoje Sladkosti a čokoládySvíčky a vonné essenceKancelářské potřebyPéče o zubyPéče o dítěNákup podle značekKartonový prodejVýhodná baleníVýprodejBylinné produkty
Sanytol koupelna proti vodnímu kameni a plísni sprej 500 ml

Sanytol koupelna proti vodnímu kameni a plísni sprej 500 ml

Cena s DPH:95 Kč
Běžná cena:109 Kč
Ušetříte:14 Kč (13%)
DPH:21%
Značka:Sanytol
Záruční doba:24 měsíců
Dostupnost:K dispozici 15 a více ks

Vlhkost podporuje růst bakterií, hub a virů. Použití standardního dezinfekčního přípravku se silným účinkem proti vodnímu kameni je jediný způsob jak účinně zabránit šíření nežádoucích mikroorganismů, tvorbě plísní a vodního kamene. Sanytol koueplny bez chlóru zaručuje perfektní hygienu a odstraňuje 99,9%* mikroorganismů. Jeho vysoce výkonné složení, snadno odstraňuje plak a nanesené stopy mýdla.

  • Použití: Nastříkat výrobek na čištěný povrch. Nechat působit a následně opláchnout. Pro obtížně vyčistitelné zbytky nechat působit delší dobu, a pokud je zapotřebí, postup opakovat. Pro hloubkový dezinfekční účinek nechat působit 15 minut.
  • Trojí účinek přípravku: proti Staphylococcus aureus, Enterococcus hirae, Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa (5 min), fungicidní proti Candida albicans a Aspergillus versicolor podle normy EN13697, virucidní podle normy EN14476 Influenza-A virus, virus A H1N1 – prasečí chřipka (5 min) a Herpes virus simplex (5min). Účinnost ověřena a zkontrolována autorizovanou laboratoří.
  • Doporučení: Pro jemné povrchy (smaltované nebo lakované) výrobek nastříkejte na vlhký hadr, přetřete a opláchněte. V případě pochybností udělejte zkoušku na málo viditelném místě.
  • Upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesměšujte s jinými čistícími prostředky. Biocidní přípravek používejte bezpečně. První pomoc: Kůže: Potřísněné místo omyjte mýdlem a vodou a ošetřete vhodnými reparačními prostředky. Oči: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Vyjměte kontaktní čočky a promývejte čistou tekoucí vodou po dobu cca 156 min.
  • Požití: Při požití vypláchněte ústa velkým množstvím vody. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Aktivní biocidní látka: Didecyl(dimethyl)amonium -chlorid: 22,5.103 mg/kg.

Související produkty

Fixinela Antikalk Comfort likvidátor vodního kamene 500 ml rozprašovač
Naše cena: 79 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Ajax Boost Charcoal & Lime na podlahy 1l
Naše cena: 71 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Fixinela Perfekt na spáry 500 ml
Naše cena: 75 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Cif Power & Shine Kuchyně 500ml
Naše cena: 95 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Sanytol tablety do myčky nádobí 4v1 - 40 ks
Naše cena: 269 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Bref  10x Protection Shield WC gel 700ml
Naše cena: 105 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Německý Dr.Beckmann Osvěžovač vzduchu do lednice Mister Magic 40g
Naše cena: 99 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Brait Hygiene & Fresh Lilac Garden závěs do WC 45g
Naše cena: 29 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Cillit Bang Bathroom Naturally Powerful odstraňovač vodního kamene 750 ml
Naše cena: 89 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Clin Window & Glass 3v1 Anti-Fog pistole 500 ml
Naše cena: 65 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
General Fresh Tri Force Grapefruit WC závěs 45g
Naše cena: 29 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit
Cillit Bang Spray Odstraňovač černé plísně 750ml
Naše cena: 89 Kč
K dispozici 15 a více ks
Koupit